Kylie Jenner çudit me trupin e saj

  • 22 tetor 2019 - 11:51
Kylie Jenner çudit me trupin e saj

Ajo quhet Kylie Jenner dhe ka shumë para.

Bukuroshja nga familja më e famshme në botë ka hedhur një fotografi në Instagram, me të cilën edhe njëherë i ka ‘djegur’ ndjekësit e saj.

Në foto ajo shihet e rrethuar me disa çanta, por, vëmendjen e mori trupi i saj.

E veshur me një fustan të shkurtë, Kylie dukej tejet seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie ë (@kyliejenner) on

(Kosova Sot Online)