Dani gati për këngën e re

  • 22 tetor 2019 - 15:45
Dani gati për këngën e re

Këngëtari i mirënjohur nga Peja Ramadan Krasniqi- Dani, shumë shpejt pritet ta publikojë këngën e tij më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Teksti i këngës është shkruar nga Aida Baraku, derisa për muzikën dhe orkestrimin është kujdesur Beni Baksi.

E kur dihet çfarë vokali potent ka Dani, kënga pritet të jetë një hit i vërtetë.
 

Image

(Kosova Sot Online)