Adelina shfaqet joshëse para pishinës

  • 25 tetor 2019 - 17:30
Adelina shfaqet joshëse para pishinës

Është një nga këngëtaret më të mira të skenës.

Adelina Berisha ka hedhur fotografi të reja dhe në to duket fort joshëse.

Para pishinës, me një gotë vere në dorë, Adelina dukej shumë seksi.

(Kosova Sot Online)