Tayna duket e "zjarrtë", trupi i saj merr vëmendjen

  • 29 tetor 2019 - 10:07
Tayna duket e

Reperja Tayna nuk është aktive vetëm në muzikë.

Ajo e tillë është edhe në rrjetet sociale dhe atje publikon fotografi shumë seksi.

Në Instagram Tayna hodhi së fundmi një foto ku shihet duke bërë zgjatje.

E veshur me ngjyrë rozë, reperja duket shumë seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tayna (@tayna) on

(Kosova Sot Online)