Tayna zbërthen pantallonat dhe...

  • 29 tetor 2019 - 13:07
Tayna zbërthen pantallonat dhe...

Kohëve të fundit i ka shpeshtuar fotot e ‘nxehta’.

Reperja Tayna ka hedhur një fotografi në Instagram ku edhe njëherë provokoi meshkujt.

Ajo shihet e veshur me një palë pantallona të cilat i ka zbërthyer dhe ashtu doli në foto.

Por, kësaj radhe, Taynës i ka ‘humbur’ gjoksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tayna (@tayna) on

(Kosova Sot Online)