Ja për çka ka nevojë Tayna

  • 31 tetor 2019 - 12:24
Ja për çka ka nevojë Tayna

Tashmë dimri po vjen.

Por, reperja Tayna ka shprehur një nevojë të cilën po e ndjenë se duhet ta plotësojë ditëve të fundit.

Fjala është për pushimet në diell e plazh.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se e bëri kohë më parë dhe dukej shumë seksi në të.

Se a do shkojë në pushime ajo në një vend të nxehtë, presim të shohim.

Image

(Kosova Sot Online)