Tayna i ‘kall’ prishtinasit me këtë paraqitje në koncert

  • 07 nëntor 2019 - 12:42
Tayna i ‘kall’ prishtinasit me këtë paraqitje në koncert

Ka pasur një mbrëmje muzikore në koncert.

E reperja Tayna ka mahnitur publikun me paraqitjen e saj.

Nëpërmjet disa pamjeve në InstaStory, ajo është shfaqur në formë të mirë dhe mjaft e ‘nxehtë’.

Kujtojmë që projekti i saj i fundit muzikorë me titull ‘Sicko’, u prit shumë mirë nga publiku.

(Kosova Sot Online)