Gili&Ilir Berani po vijnë me risi, ja çfarë kanë përgatitur për 2020 -t'ën

  • 07 nëntor 2019 - 18:12
Gili&Ilir Berani po vijnë me risi, ja çfarë kanë përgatitur për 2020 -t'ën

Padyshim Gili&Ilir Berani janë ndër çiftet më të njohura të estradës, dhe shumë të dashur për publikun, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Si çdo vit tjetër, as kësaj radhe shikuesve nuk do t'ju mungojë programi festiv i Vitit të Ri, i përgatitur nga Iliri dhe Gili, me pjesmarrjen e shumë kolegëve të tyre këngëtarë, që ua kanë begatuar programin.

Image

Edhe pse vitet po kalojnë, për çiftin Berani mbetën thjesht numra pasi që të dy po shkëlqejnë me bardhësinë që reflektojnë.

Nga emisioni festiv :Gili dhe Ilir Berani me miqë!, ka shkruar këngëtarja.

Image

(Kosova Sot Online)