Motoja e Adelina Thaçit: 'Të jemi sa më natyrale, të jemi vetja, jo kopje e dikujt'

  • 10 nëntor 2019 - 16:07
Motoja e Adelina Thaçit: 'Të jemi sa më natyrale, të jemi vetja, jo kopje e dikujt'

Ka vite që është pjesë e estradës muzikore shqiptare, edhe pse viteve të fundit jo shumë aktive me projekte muzikore, këngëtarja e njohur Adelina Thaçi sërish është në botën muzikore, pasi ajo ushtron profesionin e profesoreshës së muzikës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Përmes një fotografie, këngëtarja me ndjekësit e saj në rrjetet sociale ka ndarë edhe një moto, të cilën mund ta lexoni në vijim në tërësi:

Image

Të mundohemi të jemi sa më natyrale, të jemi vetja, jo kopje e dikujt, bukuria e secilës është unike, dhe pikërisht pse jemi të ndryshëm ka veçantinë e saj, andaj më mirë të jemi gjitheherë vetja.
Çdo rrudhë e jona natyrale është e bukur, të kujdesemi gjitheherë. Dhe gjithçka në kohen e vetë!
Kjo është motoja ime!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adelina Thaqi Meta (@adelinathaci) on

(Kosova Sot Online)