Enca e ka gati klipin e ri

  • 12 nëntor 2019 - 10:41
Enca e ka gati klipin e ri

Nuk e ka ndërmend të ndalet.

Këngëtarja Enca Haxhia edhe njëherë në Instagram ka treguar se çfarë gjoksi bombastik ka.

Duke hipur në veturë, këngëtarja ekspozoi formën më tërheqëse në trupin e saj.

Kujtojmë se fotoja u shkëput nga xhirimet e klipit të këngës së re të Encës, këngë kjo që do quhet “Mhaw” dhe do del shumë shpejt.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca) on

(Kosova Sot Online)