Një dhomë vetëm për këpuca, garderoba e Dafina Zeqirit do ju lërë pa fjalë

  • 12 nëntor 2019 - 11:19
Një dhomë vetëm për këpuca, garderoba e Dafina Zeqirit do ju lërë pa fjalë

Pa dyshim, Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më stil. Ajo shfaqet në çdo projekt mjaft sportive, por gjithmonë shumë në formë. Edhe në jetën e përditshme Dafina nuk i ndahet stilit të saj sportiv, madje pak orë më parë ka bërë publike pamjet nga garderoba e saj, ku bien në sy atletet e shumta që ajo ka.

Në postimin tjetër këngëtarja ka shkruar: “Asnjëherë mjaftueshëm atlete. Por një femër ‘boss’ ka nevojë për çizme dhe taka”, duke treguar edhe koleksionin e këpucëve. Kujtojmë se së fundmi Dafina ka publikuar bashkëpunimin e saj më të ri me Varrosin “Ring Ring”.

(Kosova Sot Online)