Alketa mbështet kokën mbi krahrorin e...

  • 12 nëntor 2019 - 11:37
Alketa mbështet kokën mbi krahrorin e...

Të dyja janë këngëtare dhe femra të suksesshme në bizneset e tyre që kanë, shkruan "Kosova Sot Online".

Bëhet fjalë për Alketa Vejsiu dhe Jonida Maliqi.

Jonida dhe Alketa, janë një prej femrave që vlerësohen për pamjen dhe vokalin e tyre unik.

Të dyja i kushtojnë mjaft rëndësi stilit të tyre, ku gjithmonë duken të kuruara dhe mjaft të bukura.

Së fund, ato në një fotografi, shfaqen në shoqërinë e njëra tjetrës. Ku pa dyshim duken shumë elegante me kostumet e tyre ku duken shumë të freskëta dhe mjaft rinore për moshën që e kanë.

Alketa ka mbështetur kokën mbi krahrorin e Jonidës, ku kanë pozuar bukur dhe me stil.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

(Kosova Sot Online)