Keni parë një çift më të dashuruar se Venera e Lindi? Ja sa simpatik duken

  • 12 nëntor 2019 - 14:25
Keni parë një çift më të dashuruar se Venera e Lindi? Ja sa simpatik duken

Venera Lumani dhe Lind Islami, janë një ndër këngëtarët dhe prej çifteve më simpatike të skenës muzikore shqiptare, shkruan “Kosova Sot Online.

Ty dy janë të talentuar, shumë simpatik dhe të dashur për publikun.

Së fundi, Lind Islami, është duke marrur pjesë në “Kënga Magjike”, me këngën “Ti m’ ke rrit”, një këngë që është pritur mjaft mirë nga ana e publikut.

E siç shihet,  suksesit të kësaj kënge i është gëzuar edhe Venera. “Githmonë pranë teje dashuria ime e ëmbël”, shkruan Venera në një fotografi e cila është shfaqur duke u përqafuar me partnerin e saj.

Pa dyshim që ky çift  duken mjaft të dashuruar dhe shumë të lumtur pranë njëri tjetrit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by VENERA (@veneralumani) on

(Kosova Sot Online)