Mikin dhe Ganen veç kush i xhelozon se pranon, se po shkëlqejnë

  • 12 nëntor 2019 - 15:34
Mikin dhe Ganen veç kush i xhelozon se pranon, se po shkëlqejnë

Përveçse kolege, ato janë edhe shoqe të mira, që tash e sa vite i qajnë hallet me njëra-tjetrën, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për dy këngëtaret e njohura shqiptare: Mihrije Brahën dhe Ganimete Jashanicën, të cilat me rastin e një xhirimi për festat e fundvitit kanë shkëlqyer me paraqitjen e tyre, saqë lirshëm mund të themi se veç kush i xhelozon se pranon këtë fakt për Ganen dhe Mikin.

Image

(Kosova Sot Online)