Elvana në studio për këngën e re

  • 13 nëntor 2019 - 12:10
Elvana në studio për këngën e re

Ka shkuar në një studio muzikore në Gjermani.

E nga atje, Elvana Gjata në Instagram ka hedhur dy video ku shihet se po regjistronte këngën e re.

Videove, ajo ia la një shkrim “Mama” që pretendohet të jetë titulli i këngës.

Se çka dhe kur do na sjell këngëtarja bukuroshe, presim të shohim.

(Kosova Sot Online)