Tayna kaq e" nxehtë" edhe kur del në rrugë

  • 13 nëntor 2019 - 12:40
Tayna kaq e

Ndjekësit i mahnitë në rrjetet sociale.

Madje, reperja Tayna këtë gjë e bën edhe kur shkon në koncerte.

Mirëpo, së fundmi, në Instagram, ajo ka hedhur një video ku shihet se ishte bërë gati të dal në rrugë.

E veshur me shumë stil, reperja ‘harroi’ gjoksin jashtë dhe duket shumë seksi.

(Kosova Sot Online)