Elvana Gjata shfaqet nga Gjermania, ka një surprizë për të gjithë (VIDEO)

  • 14 nëntor 2019 - 12:59
Elvana Gjata shfaqet nga Gjermania, ka një surprizë për të gjithë (VIDEO)

Ka ardhur koha që këngëtarja Elvana Gjata të rikthehet me një super projekt. Këtë lajm ka qenë vetë bukuroshja që e ka bërë të ditur. Elvana ka publikuar në Instagram disa video, ku ndodhet në Gjermani dhe po punon për këngën më të re.

Në postimin e saj Elvana shkruan ‘Mama’ duke lënë të kuptohet se kënga e saj e re do të mbajë këtë titull. Kujtojmë se pak ditë më parë, këngëtarja zbuloi edhe disa foto ku tregonte se ishte duke xhiruar një klip.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

(Kosova Sot Online)