Yll Limani publikon këngën e re “S’ki me’pa”

  • 19 nëntor 2019 - 11:14
Yll Limani publikon këngën e re “S’ki me’pa”

Është në moshë të re, por brenda një periudhe të shkurtër është bërë mjaft i njohur dhe shumë i dashur për publikun, me talentin e tij në këndim, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtari mbrëmë ka publikuar këngën e tij më të re, e cila titullohet “S’ki me' pa”.

Ylli, viteve të fundit është mjaft aktiv me projekte muzikore, ku çdo këngë e tij pëlqehet dhe ndëgjohet nga ana e publikut.

Ylli, është bërë një prej emrave më të kërkuar në tregun muzikor shqiptar.

Brenda pak orëve, që nga momenti kur është publikuar kënga, ka marrur me mijëra klikime.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Out now: #skimempa ë lyric video

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

(Kosova Sot Online)