Rita sëmuret dhe nuk i ndal koncertet

  • 19 nëntor 2019 - 14:39
Rita sëmuret dhe nuk i ndal koncertet

Është sëmurë me grip.

Por, Rita Ora edhe pse jo me gjendje të mirë shëndetësore, prapë se prapë nuk po i nuk ndalon koncertet.

Këngëtarja, së fundi ka publikuar disa fotografi, përmes së cilave tregoi se është sëmurë, por nuk i ndalon angazhimet në muzikë.

Së fundi, ajo ka performuar në Birmingham, para një numri të madh të fansave të saj.

“E mora gripin e dimrit, kështu që mendova të postoja disa fotografi tek helikopteri”, ka shkruar ajo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dapper dan? Nope...just me. Got that winter flu so I thought I’d post a pic of me by a ë @ronanpark

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

(Kosova Sot Online)