Rozana shfaqet me kurorë në kokë, “Një mbretëreshë ka nevojë për…”

  • 20 nëntor 2019 - 12:44
Rozana shfaqet me kurorë në kokë, “Një mbretëreshë ka nevojë për…”

Është veshur e gjitha me të kuqe, shkruan “Kosova Sot Online”.

Rozana Radi cilësohet si një prej këngëtareve më të mira për vokalin që ka, ku edhe njihet për këngët e saja balada.

Rozana është një prej atyre këngëtareve shqiptare që shquhet jo vetëm për talentin që ka, por edhe për sinqeritetin e saj.

Së fundi, Rozana në një fotografi të postuar në “Instagram” , është veshur me një kostum të kuq, ku zbulon asetet të saja dhe sipër kokës ka një kurorë.

Rozana, me këtë veshje po duket mjaft bukur dhe shumë sensual.

(Kosova Sot Online)