Elvana Gjata qenka mike e ngushtë me reperen e famshme amerikane

  • 21 nëntor 2019 - 14:11
Elvana Gjata qenka mike e ngushtë me reperen e famshme amerikane

Këngëtarja e hitit “Best On Earth”  Bia është bërë emër i njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Kënga e saj është renditur në 50 këngët më të mira në Billboard.

Jo vetëm kaq reperja e re është dhe një ndër më të preferuarat e Rihanës e cila kjo e fundit ka rradhitur këngën e Bias si ndër më të preferuarat muajt e fundit. 

Por teksa suksesi i Bias vijon të rritet, ne nuk e dinim që reperja e famshme është mikeshë shumë e mirë me këngëtaren shqiptare Elvana Gjata.

Këtë e mësuam nëpërmjet një postimi të Gjatës në Instagram, ku uron kolegen e saj Bia të cilën e quan ‘sissy’ (motër).

'Jepi motër, i ke merituar të gjitha”; ka shkruar Gjata përbri një foto ku duket së bashku me reperen Bia dhe dy vajza të tjera.

(Kosova Sot Online)