Kjo është kënga e preferuar e 'Këngës Magjike' 2019, për Dafina Zeqirin

  • 21 nëntor 2019 - 15:28
Kjo është kënga e preferuar e 'Këngës Magjike' 2019, për Dafina Zeqirin

Këtë vit si dhe çdo vit tjetër, festivali "Kënga Magjike" sjellë për publikun emra të njohur të estradës shqiptare të cilët garojnë për çmimin e parë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Nga gjitha këngët e prezantuara deri më tani, duket se për këngëtaren Dafina Zeqiri si më e preferuara mbetet "Marova", e interpretuar nga Fifi.

Të paktën, këtë na ka lënë të kuptojmë, përmes një postimi në llogarinë e saj sociale.

Image

(Kosova Sot Online)