Edona Llalloshin me kaq stil, kurrë se keni parë

  • 23 nëntor 2019 - 23:00
Edona Llalloshin me kaq stil, kurrë se keni parë

Prej fillim viteve 90' nga debutimi i saj në skenë, e gjër më sot, këngëtarja Edona Llalloshi mbetet ndër të rrallat që është munduar ta ruajë imazhin dhe zhanrin e muzikës që ka kultivuar ndër vite, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Megjithatë, duke iu përshtatur kohës moderne, të cilën po e jetojmë, edhe Edona ka filluar të eksperimentoj me stilin e veshjes.

Së fundmi, këngëtarja ka pozuar më elegante se kurrë, me veshjen e stilistes së njohur Flutura Dedinja, e cila shquhet për kreativitetin e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@fluturadedinja ë

A post shared by Edona Llalloshi Official (@edonallalloshi) on

 


(Kosova Sot Online)