Dua Lipa: Lutjet dhe zemra ime janë me ju

  • 26 nëntor 2019 - 12:43
Dua Lipa: Lutjet dhe zemra ime janë me ju

Dua Lipa ka reaguar kur dëgjoi për tërmetet në Shqipëri.

Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi me flamurin shqiptar, ku la një shkrim motivues.

“Zemra ime dhe lutjet e mija janë me njerëzit në Shqipëri. Ua dërgojë dashurinë time” tha ndër tjera ajo.

(Kosova Sot Online)