E shtrirë në shtrat, Dhurata provokimet si ndal

  • 05 dhjetor 2019 - 18:08
E shtrirë në shtrat, Dhurata provokimet si ndal

Këngëtarja e njohur, Dhurata Ahmetaj vazhdon ende të komentohet edhe pse ka kohë që nuk është aktive në muzikë.

Ajo iu qëndron pranë adhuruesve me imazhe dhe fotosesione të shumta që sjell në llogarinë  e saj në Instagram.

Dhurata së fundi ka publikuar një fotografi goxha provokuese pranë të cilës edhe mori shumë komente.

Ajo shihet e shtrirë në shtrat me sy të mbyllur derisa në pjesën e sipërme ka të veshur një palë të brendshme, pantallona dhe pallto të zbërthyer.

Kujtojmë që Dhuarat numëron disa hit muzikore, por ajo nuk ka paralajmëruar ende një rikthim në muzikë.

(Kosova Sot Online)