Kujt ia uron Rovena edhe 100 vite lumturi!

  • 05 dhjetor 2019 - 20:00
Kujt ia uron Rovena edhe 100 vite lumturi!

Muajin e fundit, këngëtarja e njohur Rovena Stefa ka qenë tejet e impenjuar me xhirime për progamin e Vitit të Ri, nga produksione të ndryshme shqiptare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Gjersa sot, ajo ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për t'ia uruar motrës së vogël Irvës ditëlindjen.

Gëzuar Ditëlindjen motra ime e bukur @irvastefa, edhe 100 vite tjera me lumturi e dashuri, zemra jote e bukur, dhe e mirë pastë veç gëzime, ka shkruar Rovi.

 

(Kosova Sot Online)