Kim Kardashian me veshje transparente e bën grimin

  • 06 dhjetor 2019 - 11:30
Kim Kardashian me veshje transparente e bën grimin

Kim K shpeshherë ua kujton modeleve të reja se kush është “mami” i pozave HOT.

Bukuroshja me famë botërore së fundmi ka hedhur një fotografi në Instagram ku krejt vëmendjen ia merr veshja e saj.

Kjo se, Kim K ka veshur një bluzë shumë transparente dhe vërehet se është pa sytjena.

Por, gjoksin bombastik ajo e mbuloi me dorë, derisa bënte grim.

(Kosova Sot Online)