Lora Braha në festë - ky është gëzimi i saj

  • 07 dhjetor 2019 - 15:09
Lora Braha në festë - ky është gëzimi i saj

Këngëtarja e njohur Lora Braha sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot djali i saj Kaani që ajo e do shumë, feston ditëlindjen, dhe me këtë rast nuk ka munguar as urimi i saj, ku përmes një fotografie, ajo ka zgjedhur fjalët më të ëmbëla për të birin: Yeeeeee ditëlindja ime...Urime loqka ime Kaan.Gjithë të mirat për ty o gëzimi i shpisë......të duam shumë, ka shkruar Lora.

Image

(Kosova Sot Online)