Azet&Dhurata Dora bëhen bashkë për të kënduar 'S'kam kohë'

  • 11 dhjetor 2019 - 12:30
Azet&Dhurata Dora bëhen bashkë për të kënduar 'S'kam kohë'

Dy emra të njohur të skenës Dhurata Dora  dhe Azet kanë përfomuar live bashkë hitin e reperit "S'kam kohë' para një publiku të zjarrtë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ata janë ngjitur në skenën e ‘Redbull Soundclash 2019’ në Stuttgart të Gjermanisë përpara rreth 15 mijë personave.

E për ata që dëshirojnë ta shijojnë këtë performancë , atherë në tërësi mund ta ndiqni në videon e mëposhtme nga minuta 1:45:00.


(Kosova Sot Online)