Anxhelo Koci & Ergys Shahu ft. Shpat Kasapi publikojnë 'Çika Shqiptarisë'

  • 12 dhjetor 2019 - 15:52
Anxhelo Koci & Ergys Shahu ft. Shpat Kasapi publikojnë 'Çika Shqiptarisë'

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi, pas këngës "Nusja" e cila po pëlqehet nga publiku, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Për fansat e tij, ka publikuar projektin e radhës me titull "Çika e Shqiptarisë, e që vjen së bashku me këngëtarët Anxhelo Koci dhe Ergys Shahu.

Premierë vetëm në "Kosova Sot".

 

(Kosova Sot Online)