Enca nuk njeh limite, shtrihet dhe me këmbë përpjetë...

  • 13 dhjetor 2019 - 17:57
Enca nuk njeh limite, shtrihet dhe  me këmbë përpjetë...

Enca Haxhia ka provokuar keq me fotografitë e fundit.

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në rrjete sociale, në të cilat erdhi shumë joshëse.

Këngëtarja publikoi fotografi ku shihet e shtrirë në dysheme, e me këmbë të ngritura sipër.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia është “Mwah”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

(Kosova Sot Online)