Butrinti i bën konkurencë Dafines, publikon këngën 'M’ke rrejt'

  • 14 dhjetor 2019 - 19:14
Butrinti i bën konkurencë Dafines, publikon këngën 'M’ke rrejt'

Vetëm pak orë pasi këngëtarja Dafina Zeqiri publikoj këngën e saj më të re "Vuj vuj vuj", këngëtari i njohur nga Mitrovica ka publikuar projektin e tij më të ri, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"M'ke rrejt", mban titullin kënga më e re e Butrintit, e cila po mirëpritet nga fansat e tij, kjo duke u bazuar në klikimet dhe komentet e para që ka marrë kënga që nga momenti i lansimit.

Derisa edhe skenat e videoklipit janë të veçanta, njëra është e frymëzuar nga seriali i njohur "La Casa De Papel"

Ju ftoj ta shijoni këngën "M' ke rrejt" nga Butrinti...

(Kosova Sot Online)