Mc Kresha i jep fund sonte zyrtarisht beqarisë

  • 15 dhjetor 2019 - 19:09
Mc Kresha i jep fund sonte zyrtarisht beqarisë

Reperi i njohur nga Mitrovica Mc Kresha, sonte zyrtarisht i jep fund beqarisë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Reperi së bashku me të fejuaren Erzinen do e kurorëzojnë dashurinë me një rreth të ngushtë të familjarëve dhe miqve në një prej restoranteve të Prishtinës.

Në vijim ua sjellim një fotografi të Erzinës, derisa çiftit të ri i urojmë shumë lumturi në jetë...

Image
Image

(Kosova Sot Online)