Dua Lipa çon këmbët dhe dorën e…

  • 20 dhjetor 2019 - 16:26
Dua Lipa çon këmbët dhe dorën e…

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në Instagram sot Dua Lipa ka hedhur dy fotografi në të cilat duket e veshur me një veshje shumë interesante.

Por, njëra nga fotot, saktësisht e dyta, vlen të komentohet për një fakt.

Dua kishte çuar njërën këmbë lartë dhe kishte futur dorën në mes.

Edhe pse e veshur, një foto si kjo nuk i lë shumë vend imagjinatës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

GOOD MAWNIN AMERICA

A post shared by FUTURE NOSTALGIA 2020 ë (@dualipa) on

(Kosova Sot Online)