Dua Lipa e pret Vitin e Ri me bikini mikroskopike, cigare, pije e puthje dhe...

  • 01 janar 2020 - 16:00
Dua Lipa e pret Vitin e Ri me bikini mikroskopike, cigare, pije e puthje dhe...

Dua Lipa i është larguar Britanisë për ta pritur vitin e ri nën diellin e ngrohtë të Majemit.

Pushimet duket se kanë ardhur në kohën e duhur për këngëtaren që sapo ka vënë në treg një këngë të suksesshme.

Ajo është parë mëse e relaksuar në plazh me të dashurin e saj, Anwar Hadidin, vëllai  motrave të famshme  Hadid.

E veshur me bikini ajo gjithashtu shkëmbeu disa puthje të “zjarrta” me të dashurin e saj.

(Kosova Sot Online)