Mihrinë as Janari nuk e ndalë, publikon duetin e ri

  • 12 janar 2020 - 18:03
Mihrinë as Janari nuk e ndalë, publikon duetin e ri

Njëra prej këngëtareve më aktive si me projekte muzikore, poashtu edhe me postime sociale, vazhdon edhe më tutje të jetë Mihrije Braha, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pas bashkëpunimit të sukseshëm me Loren e Sinkopen, këngëtarja ka publikuar një duet të ri, kësaj radhe me Bajram Dobren.

Kënga mban titullin "Netët e gjata" dhe vjen e interpretuar shkëlqyer nga dyshja në fjalë...

(Kosova Sot Online)