Me gjoksin jashtë/ Të famshmet që nuk dinë të ndalen, fotot “topless” që nuk i lënë vend imagjinatës

  • 13 janar 2020 - 12:23
Me gjoksin jashtë/ Të famshmet që nuk dinë të ndalen, fotot “topless” që nuk i lënë vend imagjinatës

Shumë personazhe të njohur të ekranit shqiptar dhe të huaj, nuk e kanë aspak problem që të ekspozojnë format e tyre trupore me poza seksi e provokuese.

Madje kur është fjala për foton perfekte, ato nuk dinë të ndalen! Dhe në profilet e tyre në rrjetet sociale nuk mungojnë as fotot “topless” apo nudo.

Disa pushime në plazh, një zhytje në pishinë apo një vaskë e mbushur me lule, janë mundësitë e përsosura për të bërë shkrepjen e duhur shumë të “nxehtë”.

E sigurisht që me pozat e tilla, ku gjoksi tregohet pa asnjë problem, ndjekësit kanë mundësi që të

Shfletoni galerinë dhe zbuloni të gjitha bukuritë “topless”…

(Kosova Sot Online)