Lendita Selimi sot ka arsye të ndihet e lumtur

  • 14 janar 2020 - 15:40
Lendita Selimi sot ka arsye të ndihet e lumtur

Këngëtarja e njohur Lendita Selimi, sot më shumë se asnjëherë ka arsye të ndihet e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot këngëtarja ka mbrojtur temën e nivelit Master.

Andaj këtë ngjarje e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në llogarinë e saj sociale.

Mbrojtja e temës niveli Master.
Falenderoj të gjithë ata që me ndihmuan dhe përkrahen në çdo hap të këtij rrugëtimi!
Falenderoj ne veçanti familjen time dhe mentorin prof. Naser Pajaziti si dhe anëtaret e komisionit prof. Begzad Baliu dhe prof. Sylejman Berisha!, ka shkruar këngëtarja.

Image
Image


(Kosova Sot Online)