Po finalizohet projekti mes Florit dhe Yllit

  • 17 janar 2020 - 11:00
Po finalizohet projekti mes Florit dhe Yllit

“Hana” quhet kënga e tyre e re.

Ky projekt mes Flori Mumajesit  dhe Yll Limanit u këndua në një tjetër version në një nga emisionit e Vitit të Ri.

Por, dyshja, tanimë po e finalizojnë këtë projekt në formën më profesionale.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet Flori përmes një fotografie të hedhur në Instagram.

Tjera detaje nuk u zbuluan dhe kur do del kjo këngë presim të shohim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HANA? @ylllimani @fatjonmiftari

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

(Kosova Sot Online)