Aktori turk pranon se është me origjinë shqiptare

  • 17 janar 2020 - 13:39
Aktori turk pranon se është me origjinë shqiptare

"Hercai" është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë.

Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare. Po flasim për Serdar Rozer, i cili me anë të këtij postimi në Instagram ka thënë se mamaja e tij është nga Kosova.

(Kosova Sot Online)