Një 52-vjeçare që të lë pa mend, zhvishet Pamela Anderson

  • 19 janar 2020 - 08:16
Një 52-vjeçare që të lë pa mend, zhvishet Pamela Anderson

Aktorja dhe modelja e famshme kanadeze-amerikane, Pamela Anderson, ka vendosur të zhvishet edhe një herë.

Anderson, 52-vjeçare, ka pozuar së fundmi për edicionin italian të revistës së mirënjohur “Vanity Fair”.

Ikona, që tashmë angazhohet si aktiviste për mbrojtjen e të drejtave të kafshëve, ka realizuar një mori fotografish, në disa prej të cilave është shfaqur edhe e zhveshur.

Vitet po kalojnë, por Pamela mbetet seksi.

(Kosova sot Online)