Çfarë po ndodhë me Tunen dhe Patrisin!

  • 19 janar 2020 - 22:21
Çfarë po ndodhë me Tunen dhe Patrisin!

Ndër çiftet më të komentuara të shou bizit shqiptar, janë edhe Tuna e Patrisi, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E muaji Janar ka filluar me polemiken se pse Tuna e largoj mbiemrin Berisha nga llogaria e saj në Instagram...

Image

Në disa media janë përhapur lajme se çifti po kalon në një krizë bashkëshortore!

Megjithatë derisa nuk ka një konfirmim zyrtar nga të apostrofuarit, të gjitha lajmet lidhur me këtë çështje mbeten hipotetike.

Kujtojmë se çifti janë prindër të Tianit - djalit të cilin ata e duan shumë.

Image

(Kosova Sot Online)