Meghan Markle heq veshjet zyrtare dhe fotografohet më e thjeshtë se kurrë

  • 21 janar 2020 - 12:51
Meghan Markle heq veshjet zyrtare dhe fotografohet më e thjeshtë se kurrë

Pas vendimit të largimit nga Anglia dhe roli mbretëror, Meghan Markle është fotografuar për herë të parë duke shëtitur me vogëlushin e saj dhe dy qentë. Meghan dukej shumë larg nga sa jemi mësuar ta shohim me fustane, xhaketa apo kostume.

Ajo ishte veshur mjaft sport, me streçe, kambale dhe kapuç në kokë. Me sa duket, Meghan po bën atë që donte prej kohësh, jetën e thjeshtë dhe të qetë. Asaj do i bashkohet edhe Harry, i cili ka deklaruar së fundmi se ka gjetur qetësinë dhe dashurinë tek Meghan. Ata janë shprehur se duan të jetojnë larg Anglisë dhe duan të jenë të pavarur financiarisht.

(Kosova Sot Online)