“Alesia bomba”, moderatorja bukuroshe “djeg” rrjetin me pozat provokuese

  • 21 janar 2020 - 13:11
“Alesia bomba”, moderatorja bukuroshe “djeg” rrjetin me pozat provokuese

Alesia Bami është një nga moderatoret më të komentuara në rrjetet sociale, aty ku numëron me mijëra ndjekës. Ajo është aktive në “Instagram”, ku nuk nguron që me fansat e saj të ndajë momente të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, moderatorja bukuroshe ka “djegur” rrjetin me disa provokuese të postuara në “Instagram”. Alesia ka postuar disa foto ku shfaqet në studion e emisionit, “Procesi Sportiv.

Për puntatën e radhës, ajo kishte zgjedhur një fustan të shkurtër, i cili i tregonte mjaft bukur këmbët. Në foton e parë, 20-vjeçarja shfaqet këmbë mbi këmbë e ulur në divan, duke i “çmendur” fansat.

Ndërsa në tjetrën ajo qëndron në këmb duke i ekspozuar m mir format e saj trupore. E si gjithmonë pozat e saj kanë marrë me mijëra pëlqime dhe me qindra komente, ku nuk mungojnë komplimentet e shumta.

(Kosova Sot Online)