Të gjithë sytë nga Bella Hadid, sfilon pa reçipeta në “Javën e Modës në Paris”

  • 22 janar 2020 - 11:22
Të gjithë sytë nga Bella Hadid, sfilon pa reçipeta në “Javën e Modës në Paris”

Bella Hadid dukej mahnitëse me xhaketë dhe pantallona të bardhë në sfilatën e Alexandre Vauthier në “PFW”.

Ajo ka qenë duke pushtuar pasarelat e modës gjatë “Javëve Ndërkombëtare të Modës”, shkruan DailyMail.

Bella Hadid së fundi ka sfiluar për koleksionn pranverë/verë 2020 “Haute Couture” të Alexandre Vauthier gjatë Javës së Modës në Paris”, të martën”.

Supermodelja, 23 vjeçe, la pak vend përi magjinatën teksa sfiloi e veshur me një kostum të bardhë.

Ajo kishte veshur një palë pantallona të gjera, në të cilët tregoi figurën e përsosur, ndërsa sipër mbante veshur vetëm xhaketë, pa reçipeta.

Më pastaj, ajo në këtë sfilatë veshi një fustan dhe dukej mahnitëse. 

(Kosova Sot Online)