Ronela si ‘boss’ në autobusët e Londrës

  • 23 janar 2020 - 12:04
Ronela si ‘boss’ në autobusët e Londrës

Së fundmi ka shkuar në Londër.

Nga atje, Ronela Hajati ka publikuar një fotografi të bërë në një autobus.

E forma se si është ulur e si pozoi ia jep asaj epitetin e një “bossi” të vërtetë.

Këngëtarja shpesh e ka treguar se është e pasionuar ndaj pushimeve dhe eksplorimit të vendeve të ndryshme të botës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

(Kosova Sot Online)