Nuk do ta besoni sa shumë është dobësuar Aferdita Demaku, duket si vajzë e re

  • 24 janar 2020 - 13:32
Nuk do ta besoni sa shumë është dobësuar Aferdita Demaku, duket si vajzë e re

Këngëtarja e mirënjohur e zhanrit popullor, Aferdita Demaku, ka pësuar një ndryshim të madh në pamjen e saj, shkruan "Kosova Sot Online".

Aferdita, kohët e fundit vërehet se ka rënë shumë në peshë.

E kjo gjë, duket më së miri në fotografitë që i poston vetë Afërdita, në rrjetin e saj social “Instagram”.

Afërdita, në një fotografi të fundit që ka hedhur në “Instagram”, është shfaqur me një fustan të gjatë të zi, ku fiziku i saj është për të pasur zili.

Afërdita, po duket shumë bukur me ndryshimin e saj, ku po duket si një vajzë e re.

Në fotografinë që këngëtarja ka postuar shihet se është në Tailand.

Mbase, mund të ketë shkuar për pushim, por nuk përjashtohet mundësia qe të ketë shkuar për të xhiruar ndonjë videoklip të saj.

Po ashtu, vlen të cekët se, Aferdita është një prej këngëtareve të muzikës popullore që sjell vazhdimisht këngë të njëpasnjëshme të shoqëruara me videoklipe, e që mirëpriten dhe pëlqehen mjaft shumë nga ana e publikut.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Aferdita Demaku (@aferditademakuofficial) on

(Kosova Sot Online)