Pas ndarjes nga i dashuri, aktorja e famshme zhvishet dhe zbulon tatuazhin pranë gjoksit

  • 24 janar 2020 - 14:38
Pas ndarjes nga i dashuri, aktorja e famshme zhvishet dhe zbulon tatuazhin pranë gjoksit

Prej disa javësh ajo i ka dhënë fund lidhjes së gjatë me të dashurin, Austin Butler. Është fjala për aktoren e famshme, Vanessa Hudgens, e cila së fundmi ka postuar disa foto paksa ndryshe nga herët e tjera.

31-vjeçarja ka publikuar në “Instagram” një fotografi ku ka zbuluar tatuazhin pranë gjoksit dhe është një luledielli.

Duke ngritur bluzën e verdhë që kishte veshur, ajo nuk i la vend imagjinatës së 37.2 milionë ndjekësve të saj.

(Kosova Sot Online)