Përgatituni: Gresa Behluli po vjen me këngën e re kushtuar: Babait

  • 24 janar 2020 - 21:00
Përgatituni: Gresa Behluli po vjen me këngën e re kushtuar: Babait

Po, po, ky lajm është shumë i vërtetë. Këngëtarja e njohur Gresa Behluli shumë shpejt pritet ta sjell projektin e saj më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


Ndryshe prej herave tjera, kjo këngë do jetë më e veçantë, pasi do ti kushtohet "Babait".


Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, e cila ndër të tjera ka shkruar: Dua që përmes këngës t'i shpreh mirënjohje babait tim, për çdo gjë që ka bërë dhe vazhdon ta bëj për familjen tonë...

Image


(Kosova Sot Online)