‘Amor’ publikohet nga Enca, Zaza dhe Mixey

  • 25 janar 2020 - 14:14
‘Amor’ publikohet nga Enca, Zaza dhe Mixey

Ka ardhur me projektin që e paralajmëroi.

Enca ka sjell një bashkëpunim me Zazën dhe Mixey të cilin e titulloi ‘Amor’.

Teksti dhe melodia u bë nga tre artistë, madje, Mixey e bëri edhe muzikën.

“Amor” u finalizua edhe me klip nga Imagine Films.

Edhe kësaj radhe, Enca në pah i ka vënë linjat trupore seksi që ka.

(Kosova Sot Online)